Ogłoszenia parafialne
Dodane przez Wikary dnia December 16 2017 09:54:27

 

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

 

 1. Oddajemy dziś cześć Trójcy Przenajświętszej. Wielbimy Boga, który jest Miłością i nas wszystkich zaprasza do udziału w swoim życiu. Pochylamy się z wiarą nad tą tajemnicą naszej wiary. Msze św. Jak w każdą niedzielę z dodatkową o godz.12:15. Na mszach św, o godz. 9.30 i 11:00 przyjęcie dzieci do I Komunii św.

 2. Nabożeństwo różańcowe dla Róż Żywego Różańca dziś o godz.16:00.

   

 3. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Tradycyjna procesja Teoforyczna ku czci Chrystusa Eucharystycznego po Mszy św. o godz.9.30. Nie będzie procesji do czterech ołtarzy w Swarzewie, ale tylko wewnątrz kościoła do czterech ołtarzy, które są w naszym kościele. Wierni będą w ławkach, a ministranci i dzieci komunijne będą uczestniczyły w procesji. W oktawie Bożego Ciała procesja Eucharystyczna po wieczornej Mszy św. wieczornej wokół kościoła tak jak w poprzednich latach. Dziewczynki do prószenia kwiatków zapraszamy na ćwiczenia jutro na godz. 17.00.

  .

 4. W kalendarzu liturgicznym wspominamy w poniedziałek Świętej Królowej Jadwigi, w piątek Błogosławionych męczenników: Mariana Góreckiego, Bronisława Komorowskiego, Władysława Miegonia, Franciszka Rogaczewskiego – kapłanów i zakonnicę Alicję Kotowską.

   

 5. Kolekta za tydzień na potrzeby naszej parafii.


Rozszerzona zawartość newsa