Kolędy 2019 rok
Dodane przez Wikary dnia December 30 2018 18:15:30

KOLĘDA 2019

 

Swarzewo

 

  1. 2 stycznia /środa/ - /od godz.15:00/ ul. Rybacka od p. Worek; ul. Kaszubska; ul. Morska; ul. Perłowa do p. Wojtania – dwóch księży

     

  2. 3 stycznia /czwartek/ - /od godz. 14:00/ul. Rybacka od p. Kowalewskich do p. Tadeusza Proeny – jeden ksiądz

     

  3. 4 stycznia /piątek/ - /od godz.14:00/ ul. Różana; ul. Żytnia; ul. Zielona; ul. Kwiatowa do p. Leona Rekowskiego– jeden ksiądz

     

  4. 5 stycznia /sobota/ - /od godz.13;00/ – ul. Szkolna od p. Klank; ul. Mikołaja; ul. Polna; ul. Pogodna; ul. Jaśminowa /p. P. Ellwart; M. Bystram; J. Kupferschmidt/ do p. Klank – dwóch księży

     

  5. 6 stycznia /niedziela/ - /od godz.13:00/ul. Szkolna od p. Gappa; ul. Wąska; ul. Ogrodowa; ul. Spółdzielcza do p. Proena – jeden ksiądz

     

  6. 7 stycznia /poniedziałek/ - /od godz.14:00/od p. Rekowskch; ul. Pomieczyńskiego; ul. Lipowa; ul. Krótka; ul. Chłapowska do p. Kollek – dwóch księży

     

  7. 8 stycznia /wtorek/ - /od godz.14:00/ ul. Chabrowa od. p. Chałupka; ul. Polna do p. Wojtania – jeden ksiądz

     

  8. 9 stycznia /środa/ - /od godz.13:00/ ul. Boczna od p. Dopke; ul. Szkolna; ul. Bursztynowa; ul. Słoneczna; ul. Ks. Pronobisa do p. Poppel – jeden ksiądz

     

  9. 10 stycznia /czwartek/ - /od godz.14:00/ ul. Ks. Pronobisa od p. Kuchnowskich, p. Bieszka; ul. Rybacka; ul. Skośna do p. Kryża – jeden ksiądz

     

  10. 11 stycznia /piątek/ - /od godz.14:00/ od. p. Proena przy parkingu; ul. Abrahama; ul. Północna; ul. Sztormowa; ul Władysławowska do p. Tarnowskich

Gnieżdżewo

 

  1. 12 stycznia /sobota/ - /od godz.13:00/ – ul. Strażacka od p. Mudlaff; ul. Wyzwolenia; ul.Młyńska od p. Antkowiak; ul. Polna; ul. Boczna; ul. Lipowa; ul. Klonowa do p. Drzeżdżon – dwóch księży

     

  2. 13 stycznia /niedziela/ - /od godz.13:00/ – ul. Pucka od p. Franciszki Ciskowskiej; ul. Szara; ul. Rajska. ul. Nad stawem; ul Żytnia; ul. Wąska do p. Kołodziejskich – dwóch księży

     

  3. 14 stycznia /poniedziałek/ - /od godz.14:00/ ul. Pucka od p. Zyg. Bizewskiego; ul. Górna /dolna część/ do p. Kohnke – dwócz księży

     

  4. 15 stycznia /wtorek/ - /od godz.14:00/ ul. Pucka od p. Zygfryda Derc; ul. Górna do. p. Mudlaff i do p. Białk /dwóch księży/

     

  5. 16 stycznia /środa/ -/ od godz. 15:00/ - ul. Ks. Bpa Dominika – cała prawa strona z przylegającymi uliczkami /p.Roman Ellwart p. Szefka, p. Rompa i Ferra/

     

  6. 17 stycznia /czwartek/ - /od godz.14:00/ – ul. Dworcowa od p. Ceynowa do skrzyżowania – p/ Kulling; szkoła, ul. Morska i Okrężna do p. Potrykus

     

  7. 18 stycznia - /piątek/ - /od godz.14:00/ – ul. Ks. Bpa Dominika cała lewa strona wraz z przylegającymi uliczkami – dwóch księży

     

  8. 19 stycznia /sobota/ - /od godz.13:00/ – domy przy dworcu PKP; ul. Dworcowa – strona prawa oraz ul. Kwiatowa i Księży Dampków; lewa strona ul. Dworcowej z przylegającymi uliczkami do p. Ceynowa

     

  9. 20 stycznia /niedziela/ - /od godz.13:00/ ul. Graniczna; ul. Ogrodowa; ul. Nowa do p. Melcer - Paluch

 

 

 


Rozszerzona zawartość newsa